گروه سیاست: نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: مردم ایران انقلاب خود را دوست دارند و از آن خسته نیستند بلکه از عملکرد برخی مسئولان ناراحت هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم افزود: عوامل پیروزی انقلاب ما از آغاز، رهبری‌های صحیح امام راحل رضوان الله، وحدت آحاد مردم و ایمان مردم بود.

وی ادامه داد: اینجا تنها بحث از خاک وطن نیست بلکه ایمان و دین نیز مطرح می‌شود چرا که مردم با انگیزه به خیابان‌ها آمدند تا این انقلاب به پیروزی رسید. انقلاب اسلامی از اولین روز پیروزی تا امروزه شاهد فشار، تحریم و تهدیدها بوده است اما مردم و ایمان مردم، این انقلاب را سر پا نگه داشته است.

امام جمعه تبریز افزود: نباید به حرف و حدیث‌های رسانه‌های بیگانه توجه کرد چرا که مردم از اصل انقلاب سیر نشده‌اند بلکه از رفتار برخی از مسئولان خسته هستند.

وی ادامه داد: مردم جنگ هشت سال دفاع مقدس را اداره کرده‌اند و اگر نیروهای بسیجی مردم نبودند، نیروهای ارتش و سپاه نمی‌توانستند دوام بیاورند و مردم، پشتیبان ارتش و سپاه شدند.

آل‌هاشم یادآور شد: مردم از آرمان‌های امام راحل و انقلاب صیانت کرده‌اند و امروزه نیز از اهداف بلند و والای مقام معظم رهبری حمایت می‌کنند.

وی بیان کرد: نهم دی ماه روز بصیرت مردم است و در چنین روزی دشمنان این نظام به گونه‌ای برنامه ریزی کرده بودند تا فاتحه انقلاب را بخوانند و در این راه، اقدامات بسیاری انجام داده بودند اما به هر حال مردم در مقابل آنها ایستادگی کردند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: بار دیگر مردم نیز در اغتشاشات بنزین، در مقابل آنها ایستادگی کردند و آذربایجان در محکوم کردن این جریانات، پیشگام شد.

وی ادامه داد: این حرکت تبلیغات اسلامی استان که تجلیل از گمنامان و فعالین انقلاب هست حرکت زیبایی است و باید ادامه یابد.