روزنامه اسکاتلندی گزارش داد مهاجم تراکتورسازی از کرده خود پشیمان است!

روزنامه‌ی اسکاتلندی «اسکاتیش سان» گزارش داد آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی تراکتورسازی که سابقه‌ی بازی در سلتیک اسکاتلند را هم دارد بعد از مدت‌ها همراهی با نامزدش به او خیانت کرده بوده ولی حالا از کرده‌ی خود پشیمان بوده و با قطع رابطه‌‌ی دوم خود قصد دارد به نامزد سابقش که از او صاحب فرزند است برگردد.

به گزارش این روزنامه، استوکس و نامزدش که در سال گذشته صاحب فرزنده شده بودند و هم اکنون هم در انتظار تولد فرزند دوم‌شان هستند به دلیل اینکه استوکس چندی پیش با دختر دیگری رابطه برقرار کرده بوده از هم جدا شده بودند. حالا استوکس رابطه‌ی دومش را قطع کرده و قصد دارد در آستانه‌ی تولد دومین فرزندش با نامزد خود آشتی کند.

منبعی که نخواسته نامش فاش شود به روزنامه‌ی اسکاتیش سان گفته: “استوکس و نامزدش در آغاز رابطه‌ی عاشقانه‌ی پرشوری داشتند ولی زمانی که استوکس بریتانیا را ترک کرد و برای بازی در تیم یونانی آپولون اسمیرنی و سپس تراکتورسازی راهی یونان و ایران شد، رابطه‌ی این دو عملاً قطع شده بود. ولی این روزها نوا پسر استوکس به اولویت اول او تبدیل شده و استوکس قصد دارد رابطه‌ی خود با نامزدش را دوباره از سر بگیرد”.

بعضی از نزدیکان این بازیکن در زمان جدایی استوکس از تراکتورسازی مساله ارتباطات پیچیده خانوادگی و روابط وی را از عوامل جدایی او و پشت کردن به قراردادش با تراکتورسازی می‌دانستند که این خبر منتشرشده در روزنامه اسکاتلندی اسکاتیش سان این شایعات را تایید می‌کند.

تراکتورسازی از این بازیکن دردسرساز به فیفا شکایت کرده و قصد دارد خسارت ترک قرارداد را از این بازیکن دریافت کند. بازیکنی که اگر چه از نظر فنی در سطح بسیار بالایی قرار داشت با رفتارها و بدقولی‌های خود مالک، کادر فنی و بازیکنان تراکتورسازی را به ستوه آورده بود. از آنتونی استوکس بعد از جدایی از تراکتور هیچ خبر خاصی درباره فعالیت‌های فوتبالی در دست نیست و تنها یک توئیت درباره حضور او در تمرینات تیم فالکرک به عنوان بازیکن تستی وجود دارد که آن هم تایید نشده است. شاید استوکس با سر و سامان دادن به مسائل خانوادگی دوباره تبدیل به همان بازیکنی شود که همه از او انتظار دارند.