خبر صبح؛ گروه ورزش/ محمدرضا اخباری پس از اشتباهات محسن فروزان این فرصت را به دست آورده تا با بازگشت به دروازه تیمش، روزهای خوب خود با تراکتور را تکرار کند.

محمدرضا اخباری پس از پایان خدمت سربازی در تراکتور راهی سایپا شد اما دوران حضور این دروازه‌بان در جمع شاگردان دایی چندان درخشان نبود تا قارتال تراکتوری‌ها به دنبال جدایی از این تیم باشد.
اخباری در چند برهه با دریافت پیشنهاد تراکتورسازی از حضور مجدد در این تیم استقبال کرد اما مسئولان سایپا اجازه جدایی به این بازیکن را ندادند تا در نهایت او در نقل و انتقالات زمستانی لیگ هجدهم به تیم سابق خود بازگردد. در این میان، اخباری برای بازگشت به ترکیب سرخپوشان با رقیب سرسختی به نام محسن فروزان روبه رو شده و منتظر لغزش این دروازه‌بان بود تا دوباره خود را به عنوان سنگربان شماره یک تراکتور معرفی کند.
پس از اشتباهاتی که فروزان در دیدار با سپیدرود رشت داشت، این دروازه‌بان از تمرینات تراکتور هم کنار رفت تا اخباری شانس حضور در دروازه تیمش را کسب کند. این اتفاقات در حالی رخ داده است که احتمالاً اخباری فکرش را هم نمی‌کرد در چنین جوی سنگربان اول تراکتور شود.
حالا هم حمایت هواداران از اخباری بیشتر شده و هم انتظاراتشان. از سوی دیگر او نیز انگیزه‌های بیشتری برای تکرار روزهای خوبش در تبریز دارد. با این حال اخباری باید بیش از هر چیز دیگر، روی دیدار آتی تیمش مقابل پیکان تمرکز کند تا با موفقیت در این بازی، با روحیه‌ای مضاعف به استقبال دیدارهای بعدی برود.
سرخپوشان تبریزی در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۱۷ روز جمعه، ۳۰ فروردین‌ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف پیکان می‌روند.