خبر صبح؛ گروه ورزش/ محسن فروزان قصد دارد از زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی شکایت کند. دیروز شایعه شده بود فروزان گفته به من تهمت زده‌اند و با حیثیت ورزشی‌ام بازی شده است

آمادگی محسن فروزان برای شکایت از مالک تراکتورسازی

باشگاه تراکتورسازی با محسن فروزان وارد دعوای علنی شده است. آن‌ها یک نامه به فدراسیون داده‌اند و سوابق دروازه‌بان‌شان را در مورد شرط‌بندی خواستند، یک نامه هم به خود فروزان فرستادند و اعلام کردند شما فعلاً حق شرکت در تمرین را نداری، برو و روز دوم اردیبهشت با متن دفاعیه‌ات در جلسه حاضر باش، جلسه‌ای که قرار است در تهران برگزار شود.

با این حساب فروزان فعلاً در تبریز کاری ندارد و به تهران می‌آید. می‌گویند او دیروز وقتی این نامه را دیده، گفته: «وقتی ۷ بازی پشت سر هم گل نخوردم و همین فصل ۱۴ بار کلین‌شیت کردم کسی نپرسید چرا گل نمی‌خوری، حالا می‌پرسند چرا گل خوردی و می‌گویند بیا از خودت دفاع کن!»

دیروز فدراسیون فوتبال هم در جواب استعلام تراکتور اعلام کرد هیچ پرونده‌ای از فروزان درباره شرط‌بندی وجود ندارد.  وکیل فروزان هم گفته: «کمیته اخلاق برای عکس‌های بی‌حجابی که از همسر فروزان در فضای مجازی منتشر شده بود این دروازه‌بان را خواست و موضوع اصلاً ربطی به شرط‌بندی نداشت.»

مصطفی سلیمانی می‌گوید: «دفاعیه‌ای که برای فروزان نوشتم و به کمیته اخلاق و کمیته اسیتناف دادم، موجود است. اگر درباره شرط‌بندی سؤالی شده بود حتماً باید در دفاعیه اشاره می‌شد. دفاعیه را بخوانید متوجه می‌شود موضوع تذکر حجاب است.»

دفاعیه‌ای که دیروز منتشر شد صحت ادعای وکیل فروزان را تأیید می‌کند.

البته این پایان ماجرا نیست. محسن فروزان قصد دارد از مالک باشگاه تراکتورسازی شکایت کند. دیروز شایعه شده بود فروزان گفته به من تهمت زده‌اند و با حیثیت ورزشی‌ام بازی شده است. حتماً شکایت می‌کنم و کوتاه نمی‌آیم.

بازیکنان تراکتور هم دیروز خیلی ظریف و زیرپوستی از فروزان حمایت کردند. شجاعی و دژاگه عکسی گذاشتند که فروزان داخلش بود، اما اسمی از او نیاوردند و فقط گفتند فوتبال روز بد و خوب دارد.

احتمالاً آن‌ها می‌خواستند هم دل محسن را به دست بیاورند و هم با مالک باشگاه سرشاخ نشوند.