مدیر روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز از تغییر روزهای ملاقات دو بیمارستان تبریز خبر داد و گفت: بر اساس توافق با مرکز آموزشی درمانی شهید مدنی و امام رضا (ع) تبریز، روز و زمان ملاقات بیماران دو مرکز تغییر می‎یابد. 
  
   به گزارش خبر صبح، خسرو آقاپور با بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور کاهش بار ترافیک در خیابان‌های منتهی به مراکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) و شهید مدنی تبریز مقرر شده است تا روزهای زوج برای ملاقات و عیادت از بیماران بستری بیمارستان امام رضا (ع) و روزهای فرد برای بیمارستان شهید مدنی در نظر گرفته شده است. 
وی افزود: ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۰۰ روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه به عنوان زمان ملاقات بیماران در مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) در نظر گرفته شده است. 
وی بیان کرد: براساس زمانبندی فوق، زمان ملاقات از بیماران بخش آی سی یو از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۰۰ در روزهای زوج خواهد بود. 
آقاپور با اشاره به سنگینی ترافیک در خیابان‌های منتهی به بیمارستان  امام رضا (ع) در زمان ملاقات، اظهار کرد: این مرکز بزرگ‌ترین مرکز جنرال شمال‌غرب و حجم مراجعات به ویژه ارجاع بیماران (ترومایی، مصدومان سوانح رانندگی و ارجاعی از شهرستان‌ها ) با آمبولانس به این مرکز زیاد بوده و امیدواریم با اجرایی شدن این طرح، بار ترافیکی و زمان انتقال بیماران کاهش یابد. 
مدیر روابط عمومی بیمارستان امام رضا (ع) تبریز در خصوص آغاز اجرای این طرح گفت: این طرح از روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در روزها و ساعت تعیین شده اجرایی شده است.