July 14,2020 | ۱۳۹۹/۰۴/۲۴

KhabareSobh News Station

یادداشت های روز
تبلیغات

تجهیزات غیر استاندارد لوناپارک ائل گولی تبریز تا اطلاع ثانوی پلمپ شد؛

پلمپ شهر بازی «شاه گلی»

پلمپ شهر بازی «شاه گلی»

خبر صبح / سحر خرام: فرماندار شهرستان تبریز از پلمپ شهربازی لوناپارک ائل گولی تبریز تا اطلاع ثانوی خبر داد. این خبر را بهروز مهدوی در واکنش به فیلم منتشر شده از حادثه تلخی که در لوناپارک تبریز منتشر شده بود رسانه ای کرد و افزود: مسئولان این پارک باید در اسرع وقت استانداردهای لازم […]

خبر صبح / سحر خرام: فرماندار شهرستان تبریز از پلمپ شهربازی لوناپارک ائل گولی تبریز تا اطلاع ثانوی خبر داد.

این خبر را بهروز مهدوی در واکنش به فیلم منتشر شده از حادثه تلخی که در لوناپارک تبریز منتشر شده بود رسانه ای کرد و افزود: مسئولان این پارک باید در اسرع وقت استانداردهای لازم برای تجهیزات مستقر در این شهربازی را اخذ کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از تجهیزات به کار رفته در این شهربازی فرسوده بوده و از استانداردهای لازم برخوردار نیستند که از این حیث لازم است در کمترین زمان ممکن ایرادات رفع و استانداردهای لازم اخذ شود.

مهدوی در ادامه خاطر نشان کرد: در سال های گذشته نیز در این پارک حوادث تلخی رخ داده است که باید یک بار برای همیشه استانداردهای لازم اخذ شود.

فرماندار تبریز پارک ائل گولی تبریز را یکی از اصلی ترین قطب های گردشگر پذیر این کلانشهر خواند و متذکر شد: در آستانه فصل تابستان و افزایش خیل گردشگران به این منطقه از کشور باید تجهیزات به روز و استاندارد در چنین اماکنی مورد بهره برداری قرار گیرند.