خبر صبح/ مریم دالانی: بی شک اشکان دژاگه یکی از ستون های موفقیت تراکتور در فصل گذشته بود. این بازیکن پا به سن گذاشته که در ابتدای حضورش در ایران به شدت مورد انتقاد قرار داشت به طوری که می گفتند «اشکان برای تعطیلات و استراحت به لیگ ایران آمده است»، با بازی های درخشان و خیره کننده خود نه تنها دهان منتقدان خود را بست، بلکه یکی از ستون های تیم ملی در بازی های آسیای و عصای دست کی روش هم بود. اما این روزها اشکان با وجود قرارداد با تراکتور هنوز در تمرینات حضور پیدا نکرده و سوالات زیادی را در اذهان ایجاد کرده است.

به گفته صادقیان مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی اقتصادی تراکتور قرار بود دژاگه هفته گذشته در تبریز به تمرینات این تیم اضافه شود این در حالی است که از پنجشنبه گذشته این تیم برای برپایی اردوی دو هفته ای راهی کشور ترکیه شده است. صادقیان اما بعد از اعزام تیم به ترکیه در خصوص وضعیت اشکان دژاگه بیان کرد: مشکلی بابت بازگشت دژاگه نداریم و این بازیکن از هفته دوم تمرینات تیم در ترکیه، به اردوی تراکتور اضافه خواهد شد.

این در حالی است که مصطفی دنیزلی سرمربی تیم در مصاحبه ای اعلام کرد با دژاگه صحبت کرده اما او مشکلاتی دارد که به زودی حل خواهد شد و تا هفته دیگر به جمع تیم اضافه خواهد شد.

 این تاخیر در تمرینات صبر هواداران را لبریز کرده و بسیاری گمان می کنند این بازیکن با تجربه و ملی پوش به دنبال تیم اروپایی است تا راه خود را از تراکتور جدا کند. و حال باید منتظر ماند و دید که با وجود یک سال بازی در لیگ ایران، اشکان دوباره به اروپا باز خواهد گشت و یا ترجیح می دهد فوتبال خود را در ایران و تبریز به اتمام برساند؟!