خبر صبح/ مریم دالانی: در فصل نقل و انتقالات نیم فصل دوم بود که اکبر ایمانی بعد از حرف و حدیث های فراوان از تیم صنعت نفت آبادان به تیم تراکتورسازی پیوست. این بازیکن اهل مغان اردبیل، بعد از ثبت قرارداد با تیم تبریزی، در بیشتر بازی های این تیم حضور مستمر و مثمر ثمری داشته است به طوری که در بیشتر بازی ها که در ترکیب اصلی تیم حضور داشت، نقش تاثیرگذاری در نتایج تیم داشته است. اکبر ایمانی ۲۷ ساله امسال هم با تیم تراکتورسازی خواهد بود. با این که امسال در پست هافبک میانی بازیکنان زیادی دارد، اما به نظر می رسد که ایمانی بازهم در ترکیب ثابت تیم حضوری جنگنده داشته باشد. در ادامه بخشی از گفتگوی این بازیکن درباره تراکتور و وضعیت آن را باهم مرور می کنیم:

تمرینات با نشاطی داریم

 اکبرایمانی در خصوص شرایط این روزهای تراختور اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و تمرینات با نشاط و به روزی انجام می‌دهیم و تیم آماده شروع فصل جدید است. اینطور که شنیدم قرار است یکی دو بازیکن به جمع ما اضافه شوند تا تیم‌مان تکمیل شود و با قدرت فصل جدید را شروع کنیم.

وی در مورد اردوی ترکیه گفت: اردوی خیلی خوبی بود و مسئولان باشگاه در تدارک این اردو سنگ تمام گذاشتند. در یکی از بهترین کمپ‌های ترکیه مستقر بودیم و بازی‌های تدارکاتی خیلی خوبی برگزار کردیم و باعث شد هماهنگی بیشتری بین اعضای تیم ایجاد شود و ثمره‌اش را در لیگ برتر خواهیم دید.

دنیزلی با فوتبال ایران آشناست

هافبک دفاعی تراختور در مورد کار با مصطفی دنیزلی عنوان کرد: دنیزلی مربی با تجربه و پر افتخاری است که در لیگ ترکیه با سه تیم بزرگ کار کرده و به قهرمانی رسیده است. ضمن اینکه با فوتبال ایران هم آشنایی دارد و چند سال در ایران کار کرده و این موضوع هم به کمکش می‌آید. امیدوارم فصل خوبی زیر نظر ایشان داشته باشیم و با تاکتیک‌های به روز ایشان بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم.

ایمانی در مورد شرایط تراکتور نسبت به فصل قبل گفت: در حال حاضر نمی‌توانم در این مورد نظر بدهم و باید بازی‌ها شروع شود تا ببینیم در چه شرایطی هستیم. فصل قبل هم تیم خوبی بودیم و شانس قهرمانی داشتیم ولی در هفته‌های آخر بدشانسی آوردیم و باعث شد از کورس خارج شویم. امیدوارم در این فصل حداقل بتوانیم یک جام بیاوریم چرا که لیاقت هواداران خوب تراکتور بیشتر از این است و مدت‌ها منتظر قهرمانی تیم محبوبشان هستند.

وی در مورد محبوبیتی که در مدت کم حضورش در تراکتور بدست آورده عنوان کرد‌: هواداران تراکتور خودشان به خوبی درک بالایی از فوتبال دارند و فوتبال را خوب می‌فهمند. اگر من مورد لطف آنها قرار گرفتم حتماً یک چیزی در من دیده‌اند و می‌دانند در زمین چیزی کم نمی‌گذارم و با تمام وجودم برای تیم بازی می‌کنم و به همین دلیل لطفشان شامل حال من شده و اینطور نیست که بخواهند فرقی میان بازیکنان قائل شوند.

هافبک تراکتور در مورد نقل و انتقالات باشگاه گفت: قطعاً بازیکنانی که جذب شدند بازیکنان خوبی هستند که کادرفنی تصمیم گرفته آنها را به تراکتور بیاورد و امیدوارم نفرات جدید هم بدانند در چه تیم بزرگی بازی می‌کنند و قدر پیراهن تراکتور را بدانند.