خبر صبح/ مریم دالانی: چند فصلی هست که تراکتور در آستانه قهرمانی در لیگ برتر با اشتباهات عجیبی که از سوی دروازه‌بان های این تیم محبوب صورت می گیرد، قهرمانی را از دست می دهد؛ از  اشتباهات وحشتناک حامد لک گرفته تا حرف و حدیث های فراوانی که فروزان داشت و باعث شد تا این تیم پرمهره حتی نتواند سهمیه آسیایی را هم کسب کند. تیم تراکتور این فصل اما با دروازه‌بانی رشید مظاهری هیچ گلی دریافت نکرده است. این دروازه‌بان باتجربه که در ذوب آهن عملکرد خوبی داشت و به تیم ملی هم رسید، در پنج بازی ابتدایی لیگ نوزدهم ۵ کلین شیت ثبت کرده و حالا امیدوار است با انجام یک کلین شیت دیگر در بازی با پارس جنوبی جم، به رکورد سیدحسین حسینی، دروازبان استقلال برسد. حسینی پیش از این موفق شده است در لیگ هجدهم ۸۴۷ دقیقه دروازه اش را بسته نگه دارد و با شکستن رکورد دروازه بان های دیگر، بیشترین میزان کلین شیت را به نام خود ثبت کند. او در بازی با سایپا به این رکورد دست یافت و امیدوار بود که دقایق بسته نگه داشتن متوالی دروازه اش را به ۱۰۰۰ دقیقه نیز برساند اما این اتفاق رخ نداد.

حالا مظاهری فارغ از پنج کلین شیت با پیراهن تراکتور، ۴۳۰ دقیقه کلین شیت با لباس ذوب آهن را هم دارد. او پس از این که در دقیقه ۲۰ بازی ذوب آهن با صنعت نفت گل خورد، دیگر هیچ گلی را دریافت نکرده و رکورد ۷۹۰ دقیقه کلین شیت را به نام خود ثبت کرده است.

این گلر در صورتی که تا دقیقه ۵۷ بازی با پارس جنوبی و تراکتور بتواند از دروازه تیمش محافظت کند، به آمار سیدحسین حسینی می رسد و پس از آن رکوردی جدید را به نام خود ثبت می کند؛ کاری بسیار سخت که رشید امیدوار است در مقابل هواداران پرشور تراکتور آن را انجام دهد.

گفتنی است: آخرین گلی که رشید مظاهری خورده است، در بازی با صنعت نفت و ۱۸۰ روز پیش بود؛ یعنی حدود ۶ ماه است که این دروازه بان طعم گل خوردن در بازی های لیگ برتر را نچشیده است.