یادداشت های روز
تبلیغات

با اعلام آراء انضباطی؛

«رسول خطیبی» یک جلسه محروم شد و پرسپولیس ۳۰ میلیون جریمه

«رسول خطیبی» یک جلسه محروم شد و پرسپولیس ۳۰ میلیون جریمه

خبر صبح/ گروه ورزش: طبق اعلام آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره دیدار جنجالی تیم های پرسپولیس و ماشین سازی، «رسول خطیبی» یک جلسه محروم شد و پرسپولیس به دلیل تخلف هوادارانش به پرداخت ۳۰ میلیون تومان جریمه محکوم شد. گفتنی است که در دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز که در هفته […]

خبر صبح/ گروه ورزش: طبق اعلام آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره دیدار جنجالی تیم های پرسپولیس و ماشین سازی، «رسول خطیبی» یک جلسه محروم شد و پرسپولیس به دلیل تخلف هوادارانش به پرداخت ۳۰ میلیون تومان جریمه محکوم شد.

گفتنی است که در دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز که در هفته ۹ ام لیگ برتر برگزار شد، تخلفاتی از سوی تماشاگران پرسپولیس تهران رخ داد که اقدام به فحاشی و پرتاب بطری به سمت سرمربی حریف کردند، تیم پرسپولیس بابت این تخلفات به پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد، البته این رأی قابل تجدید نظر است. و تیم ماشین سازی تبریز هم به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین رسول خطیبی، سرمربی تیم ماشین سازی تبریز به دلیل تحریک تماشاگران به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی (در طول فصل) محکوم شد.

رأی رسول خطیبی در بخش جریمه نقدی قابل تجدید نظر است اما با توجه به سابقه محکومیت وی در جام حذفی به محرومیت، چنانچه رفتار تحریک آمیز تکرار شود، محرومیت تعلیقی اعمال می شود.

گفتنی است که خطیبی در دیدار ماشین سازی و پرسپولیس در جام حذفی نیز که منجر به حذف تیم تبریزی شد، از زمین اخراج شده بود.