خبر صبح/ گروه ورزش: کمتر از سه روز تا پایان نقل و انتقالات نیم فصل فوتبال باقی نمانده و تراکتور با این که در خط حمله و خط دفاعی با مشکلات زیادی روبرو است، تا بدین جای کار تنها با میلاد فخرالدینی قرارداد بسته است. این در حالی است که چند بازیکن تراکتور از جمله؛ فورچونه، سوگیتا، سید احمد موسوی و رزاق پور از تراکتور جدا شده اند. اما فخرالدینی که سابقه حضوری موفق در تبریز را هم در کارنامه خود دارد در گفتگویی دلایل پیوستن خود به تراکتور را بیان کرده است:

از تراکتور خاطرات خوبی دارم

بعد از جدایی از ذوب آهن، چند پیشنهاد خیلی خوب داشتم ولی تصمیم گرفتم به تراکتور بروم. تراکتور تیم بزرگی است که خاطرات خوبی از آن دارم. می خواهم این خاطرات خوب را در تراکتور تکرار کنم. دلیل دیگر این انتخابم این بود که برای زندگی در تبریز خیلی راحت هستم. امیدوارم بتوانم دومین قهرمانی را با تراکتور تکرار کنم.

وی با اشاره به مشکلات باشگاه ذوب آهن، تاکید کرد: متاسفانه ذوب آهن بعد از رفتن سعید آذری (مدیرعامل سابق باشگاه) شرایط بدی داشت و اوضاع بر وفق مراد نبود. ما برای کوچک‌ترین چیزها هم مشکل داشتیم. مسئولانی به باشگاه آمدند که به فکر نبودند. اگر از ذوب آهن جدا شدم، برای خودم خوب بود و خدا را شکر که این اتفاق افتاد. مشکلات در ذوب آهن بعد از رفتن سعید آذری شروع شد. آذری مدیر کاربلد و قوی بود. تا وقتی که آذری بود، بازیکنان مشکلی نداشتند. باید از همین جا از آذری تشکر کنم که اینقدر با جان و دل برای باشگاه کار می کرد.

می خواهم در تراکتور بازی کنم و مجدداً به تیم ملی دعوت شوم

بازیکن تیم تراکتور در پاسخ به این سئوال که آیا این فصل از ذوب آهن پولی گرفته است؟ گفت: خیر؛ من تمام پولم را بخشیدم و این فصل هیچ چیزی نگرفتم. با خودم حساب و کتاب کردم و دیدم وقتی در تیمی هستم که ناراحتم، حتی پول هم به دردم نمی خورد. بازیکن باید جایی باشد که بازی کند. می خواهم در تراکتور بازی کنم و مجدداً به تیم ملی دعوت شوم.

فخرالدینی در پایان درباره اینکه آیا از علیرضا منصوریان سرمربی سابق ذوب آهن به خاطر نیمکت نشینی هایش دلخوری دارد؟ اظهار کرد: خیر؛ چرا باید دلخور باشم؟ من دو بازی روی نیمکت بودم. علی آقا گردن ما حق دارد و در آن دو مسابقه هم به خاطر تغییر سیستم نیمکت نشین شدم.

گفتنی است که میلاد فخرالدینی به عنوان دومین بازیکن کرمانی بعد از تیکدری است که در این تیم با هدایت الهام ساکتی توپ خواهد زد. فخرالدینی چند سال قبل هم در تبریز و تراکتور ، سه فصل حضوری موفق داشته است. وی در این سه سال ۶۲ بازی برای تراکتور در لیگ، جام حذفی و جام باشگاه‌های آسیا بازی و دو گل هم زده است که یکی از گل ها در بازی بزرگ این تیم با العین امارات بوده است.