تبریز– سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری دوره آموزشی و توانمندسازی فعالان گردشگری استان با محوریت آداب تشریفات برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی، خبر داد.

به گزارش خبر صبح از مهر، علیرضا بایرام زاده روز پنج شنبه در این دوره‌های آموزشی در تبریز گفت: با توجه به اینکه تبریز در ردیف شهرهای تاریخی جهان قرار دارد و میزبان رویدادهای مختلف ملی و بین‌المللی است، توانمندسازی فعالان حوزه گردشگری در راستای برگزاری هرچه بهتر رویدادهایی از این دست از اهمیت بسیاری برخوردار است.

او ادامه داد: با توجه به اینکه از مهم‌ترین اهداف معاونت گردشگری آذربایجان شرقی دانش افزایی فعالان عرصه گردشگری است، لذا دوره آداب تشریفات برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی برای فعالان بخش‌های هتل داری، تأسیسات گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی امروز پنج شنبه در حال برگزاری است.

بایرام زاده در خاتمه، گفت: این دوره آموزشی که به صورت رایگان در سازمان مدیریت صنعتی تبریز در حال برگزاری است، در دو بخش «آداب تشریفات برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی» و «آداب معاشرت و نحوه حضور در مناسبت‌های بین المللی» به ارائه اطلاعات به فعالان حوزه گردشگری می‌پردازد.