خبر صبح/ گروه ورزش: تیم های فوتبال تراکتور و استقلال از ساعت ۱۸:۱۵ امروز با قضاوت موعود بنیادی فر در چارچوب فینال مسابقات جام حذفی در استادیوم امام رضا مشهد برای تصاحب جام قهرمانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تراکتوری ها که رتبه چهارم لیگ امسال را بدست آورده اند تاکنون پنج مرتبه در جام حذفی فینالیست شده اند و در جستجوی کسب دومین قهرمانی خود در این تورنمنت هستند. در سوی مقابل استقلالی ها که مقام دومی لیگ برتر امسال را بدست آورده اند دهمین فینال خود در جام حذفی را تجربه کرده و در جستجوی کسب هفتمین جام خود در این مسابقات هستند.
ساکت الهامی برای این دیدار رضا اسدی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و رشید مظاهری و رضا شکاری دیگر غایبان تراکتور در دیدار فینال خواهند بود و در طرف مقابل فرهاد مجیدی و تیمش هیچ محرومی را به روی خود نمی‌بینند اما سیاوش یزدانی به دلیل مصدومیت در فینال غایب خواهد بود و چند بازیکن استقلال با مصدومیت های جزئی مواجه هستند که گفته می شود تمامی آن ها به این بازی خواهند رسید.
نکته جالب در نیمکت هر دو تیم جایگزینی دو سرمربی جوان با دو سرمربی خارجی است جایی که بعد از برکناری دنیزلی ساکت الهامی جانشین وی شده است و فرهاد مجیدی نیز بعد از ماجراهای قهر استراماچونی سرمربی آبی‌ها شده است.
وجه اشتراک هر دو فینالیست کسب سهمیه پلی آف آسیا از طریق لیگ برتر است و هر دو تیم می خواهند با برتری در این جدال سهمیه مستقیم آسیا را بدست آورند.
تراکتوری ها برای برتری در این بازی روی تجربه کاپیتان های خود حساب باز کرده اند و آبی پوشان نیز به درخشش قایدی و دیاباته مهاجمان زهردار خود دل بسته اند.
حال باید منتظر ماند و دید در رویارویی قرمزپوشان آذربایجان با آبی های پایتخت که همیشه تقابل های آن ها با یکدیگر جذابیت های خاص خود را به دنبال داشته است چه نتیجه ای رقم خواهد خورد و کدام تیم جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.