خبر صبح/ گروه ورزش: در چند سال گذشته تیم تراکتور از ناحیه دروازه‌بانی آسیب های زیادی دیده بود، اما با ملحق شدن رشید مظاهری، وضعیت در سال گذشته برای این تیم خوب پیش می رفت که پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان در رقابت های جام حذفی همه چیز به یکباره تغییر کرد. رشید به جای حضور در بازی به تهران رفت و درخواست فسخ یکطرفه قراردادش را داد. امری که دیروز به واقعیت تبدیل شد.

دروازه بان شماره یک تراکتور با حضور در سازمان لیگ به همراه وکیلش قرارداد خود را با تیم سرخپوش تبریزی فسخ کرد و به صورت رسمی از این تیم جدا شد. این جدایی با فسخ یک طرفه قرارداد اتفاق افتاد و حالا احتمالا او باید منتظر شکایت تراکتور باشد. این خبری است که فریبرز محمودزاده در گفتگویی آن را تائید کرد و گفت: «آخرین باری که چنین اتفاقی افتاد برای سرلک و جعفری بود که کمیته تعیین وضعیت باشگاه مقصد و بازیکنان را محروم و جریمه کرد و سپس شهرخودرو با نساجی مذاکره داشت و محرومیت از بین رفت».

با فسخ قرارداد یک طرفه، مظاهری می‌تواند به تیم جدیدی ملحق شود اما خود او و تیم جدیدش باید تبعات حکم کمیته تعیین وضعیت که شاید محرومیت و جریمه ای نظیر شهرخودرو باشد را بپذیرند. اما به نظر می‌رسد این بار باتوجه به این که مظاهری تیم جدیدش را انتخاب نکرده، کمیته تعیین وضعیت زودتر وارد ماجرا شود و حکم بدهد.

همسر رشید مظاهری نیز با انتشار یک استوری از هواداران تراکتور خداحافظی کرده بود تا جدایی این بازیکن قطعی به نظر برسد. خود مظاهری هم اعلام کرده که به زودی در این باره صحبت خواهد کرد.

با جدایی رشید حالا تیم های مدعی رقابت سختی را برای جذب این دروازه بان آغاز می‌کنند اما نکته اصلی این است که جدایی وی پرماجرا و شاید پردردسر باشد و به یکی از اتفاقات جنجالی فصل نقل و انتقالات تبدیل خواهد شد.