قلمع و قمع ساخت وسازهای غیرمجاز در مسیر مهرانه رود

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: ساماندهی وآزادسازی بسترمهرانه رود از ساخت وسازهای غیرمجاز با هماهنگی و مشارکت شرکت آب منطقه ای استان در حد فاصل برج خلعت پوشان تا سه راهی اهر آغاز شد . 
  
به گزارش ایسنا، یعقوب هوشیار با اعلام این مطلب افزود: با توجه به اهمیت تاریخی و گردشگری برج خلعت پوشان که در مسیر جاده تهران واقع شده، ساماندهی مسیر شش کیلومتری بستر رودخانه توسط منطقه پنج آغاز شده است . 
  
وی افزود: اهمیت ساماندهی بنای خلعت پوشان برای مدیریت شهر تبریز از اولویت‌های کاری منطقه است که در بازدید شهردار تبریز نیز مورد تاکید قرار گرفته بود . 
  
وی تصریح کرد: در فاز اول این پروژه اقدام به رفع تصرف ساخت و سازهای غیرمجاز و غیر قانونی در بستر مهرانه رود شده است . 
  
شهردار منطقه ۵ با اشاره به اینکه در این پروژه شرکت آب منطقه ای استان نیز با شهرداری همکاری دارد، اظهار کرد: شهرداری با تمام قوا و امکانات اقدام به لایروبی مسیر مهرانه رود وهمچنین قلع وقمع ساخت وسازهای غیرمجاز کرده است . 
  
هوشیار در این رابطه خاطرنشان کرد: پس از اتمام فاز اول این پروژه، سایر عملیات عمرانی با هدف تبدیل مهرانه رود به یکی از مناطق تفریحی و گردشگرپذیر تبریز شروع خواهد شد.
 
 

نوشتن دیدگاه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…