پاسخ تراکتور به اعتراض سپیدرود برای لغو بازی مطلب ویژه

بعد از لغو دیدار تراکتورسازی و سپیدرود به دلیل بارش شدید برف در تبریز مسئولان باشگاه رشتی اعتراض هایی را به این مساله انجام دادند.

 

به گزارش ورزش سه، محمد جواد پاینده مدیررسانه ای تراکتور در این خصوص گفت: طبیعتا تعویق یک روزه بازى براى باشگاه تراکتورسازى هم ضرر و زیان داشته و باید تمامى تدارکات و تمهیدات دوباره در نظر گرفته شود؛ اما اگر هدف ما انجام یک مسابقه فوتبال باشد قطعا امروز چنین امکانى وجود نداشت؛ اما بعضى ها مى خواهند به هر قیمتى و در هر شرایطى بازى برگزار شود و اتفاقا ترجیح مى دهند مسابقه روى زمین فوتبال و در شرایط عادى انجام نشود.


پاینده اضافه کرد: نباید به هر قیمتى بخواهیم بازى انجام شود آن هم در شرایطى که زمین سفیدپوش است و سلامتى بازیکنان هر دو تیم تهدید مى شود. حداقل ما که به فکر سلامتى بازیکنان خودمان هستیم. من فکر مى کنم هر کس به دنبال فوتبال سالم و جذاب باشد از بازى در چنین زمینى استقبال نمى کند؛ اما کسانى که دوست دارند در زمین نامناسب بازى انجام شود به اهداف دیگرى فکر مى کنند. امروز زمین براى برگزارى مسابقه اسکى مناسب بود نه فوتبال.


مدیر رسانه اى باشگاه تراکتورسازى همچنین گفت: تصاویر و عکس ها کاملا گویا است. هر بخشى از زمین را که برف روبى مى کردند مجددا سفید پوش مى شد، وقتى تیم داورى و ناظر مسابقه دیدند بارش برف قطع نشده و باز هم ادامه دارد دستور دادند که مسابقه روز شنبه برگزار شود. ما هم علاقمند بودیم سیستم هیتینگ به خوبى کار کند؛ اما متاسفانه این اتفاق نیافتاد. در مورد جایگاه تماشاگران تیم میهمان هم باید بگویم مدت هاست این جایگاه در ورزشگاه یادگار مشخص شده و هیچ اعتراضى از جانب تیم میهمان تا امروز نداشتیم. هیچ قانونى هم وجود ندارد که بگوید باید جایگاه هواداران میهمان پشت نیمکت تیمشان باشد. البته با توجه به اینکه هواداران سپیدرود میهمان ما در تبریز بودند با هماهنگى باشگاه زمینه اقامت این عزیزان در خوابگاه تربیت بدنى فراهم شد  و شب گذشته را در این مکان گذراندند.

نوشتن دیدگاه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…