برخورد جدی با ماموران مالیاتی متخلف

مدیر کل امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی، تعادل و عدالت مالیاتی را سرلوحه کارهای این اداره کل اعلام کرد و گفت: با مأموان مالیاتی متخلف برخورد جدی می شود.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، غلامرضا شریفی در نشست بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان بناب گفت: امروز مشکلات زیادی در تمام حوزه‌های صنعتی و واحدهای تولیدی وجود دارد اما طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تولیدکنندگان و صنعت گران باید اقتصادی مقاومتی را سرلوحه امور خود قرار بدهند.
 
وی، صنعت گران و تولیدکنندگان را بسیجیان اقتصادی کشور دانست و گفت: امروز دشمنان از طریق فشارهای اقتصادی در تلاش برای  صدمه زدن به نظام و ملت هستند، امروز در کشور کسانی که در حوزه تولید کار می کنند بسیجی محسوب می شوند و باید در جنگ اقتصاد و صنعت با دشمنان مقابله کنند.
 
شریفی افزود: انجام امورات مالیاتی کار تخصصی است به همین منظور برای جلوگیری از هر گونه خطا و یا مشکلی باید از جذب افراد غیر متخصص ممانعت شود و بحث آموزش و به روز بودن اطلاعات در بین مأموران اداره مالیات باید جدی تر پیگیری شود.
 
وی تکمیل اظهارنامه مالیاتی در جهت استفاده از پایه های معافیت مالیاتی را ضروری اعلام کرد وافزود: همه اصناف و تولیدکنندگان جهت سهولت در امورات مالیاتی خود می بایست اظهار نامه مالیاتی خود را تکمیل و ارائه دهند.
گفتنی است؛ در این جلسه مشکلات امور مالیاتی اصناف شهرستان بناب مانند لزوم استفاده از صندوق مکانیزه (پوز فروشگاهی)، انتقاد از عدم اشراف و اطلاعات کامل مأموران مالیاتی از اصناف بازار و نحوه برگزاری کمسیون های مالیاتی از سوی این سازمان از سوی نمایندگان و روسای اتحادیه های اصناف بناب مطرح شد.

نوشتن دیدگاه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…