برخورد جدی با ماموران مالیاتی متخلف

مدیر کل امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی، تعادل و عدالت مالیاتی را سرلوحه کارهای این اداره کل اعلام کرد و گفت: با مأموان مالیاتی متخلف برخورد جدی می شود.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، غلامرضا شریفی در نشست بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان بناب گفت: امروز مشکلات زیادی در تمام حوزه‌های صنعتی و واحدهای تولیدی وجود دارد اما طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تولیدکنندگان و صنعت گران باید اقتصادی مقاومتی را سرلوحه امور خود قرار بدهند.
 
وی، صنعت گران و تولیدکنندگان را بسیجیان اقتصادی کشور دانست و گفت: امروز دشمنان از طریق فشارهای اقتصادی در تلاش برای  صدمه زدن به نظام و ملت هستند، امروز در کشور کسانی که در حوزه تولید کار می کنند بسیجی محسوب می شوند و باید در جنگ اقتصاد و صنعت با دشمنان مقابله کنند.
 
شریفی افزود: انجام امورات مالیاتی کار تخصصی است به همین منظور برای جلوگیری از هر گونه خطا و یا مشکلی باید از جذب افراد غیر متخصص ممانعت شود و بحث آموزش و به روز بودن اطلاعات در بین مأموران اداره مالیات باید جدی تر پیگیری شود.
 
وی تکمیل اظهارنامه مالیاتی در جهت استفاده از پایه های معافیت مالیاتی را ضروری اعلام کرد وافزود: همه اصناف و تولیدکنندگان جهت سهولت در امورات مالیاتی خود می بایست اظهار نامه مالیاتی خود را تکمیل و ارائه دهند.
گفتنی است؛ در این جلسه مشکلات امور مالیاتی اصناف شهرستان بناب مانند لزوم استفاده از صندوق مکانیزه (پوز فروشگاهی)، انتقاد از عدم اشراف و اطلاعات کامل مأموران مالیاتی از اصناف بازار و نحوه برگزاری کمسیون های مالیاتی از سوی این سازمان از سوی نمایندگان و روسای اتحادیه های اصناف بناب مطرح شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نام و پیام خود را وارد نمایید

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…