امروز:
شنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۷
ساعت :

پایانه‌ی اتوبوسرانی «راستا کوچه» باید حذف شود

نائب رئیس شورای شهر تبریز گفت: باتوجه به ترافیک در هسته‌ی مرکزی تبریز و آلودگی هوا، پایانه‌ی اتوبوسرانی «راستا کوچه» باید حذف شود.
 
به گزارش ایسنا، سونیا اندیش در صحن علنی شورای شهر تبریز از جمع‌آوری باکس‌های تفکیک زباله توسط شهرداری انتقاد کرد و افزود: عموم شهروندان از جمع‌آوری این باکس‌ها ناراضی هستند و شهرداری باید علاوه بر بازگرداندن، تعداد آن‌ها را افزایش دهد. 
 
وی در بخش دیگر سخنانش با بیان این‌که شهرداری باید تمامی دارایی‌های ملکی و نقدی را احصاء کرده و به شورای شهر ارسال می‌کرد، گفت: حتی داخل مجموعه شهرداری نیز در خصوص مالکیت املاکی تناقض وجود داشته و لیستی از املاک شهرداری وجود ندارد.
 
اندیش ادامه داد: یک مدیر در مجموعه شهرداری به راحتی می‌تواند ملکی را از سامانه حذف کرده و اسناد فیزیکی آن را هم از بین ببرد، پس نیاز است سامانه‌ای امن به این منظور طراحی شود.
 
وی در بخش پایانی سخنانش با پیشنهاد راهکاری به شهرداری برای کسب درآمد پایدار، اظهار کرد: بارها از ایجاد درآمد پایدار صحبت شده ولی فقط در حد حرف باقی مانده است. 
 

 

نوشتن دیدگاه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…