مشکلی در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم وجود ندارد

 

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز شهروندان مشکلی وجود ندارد.
 
 به گزارش ایسنا،حسین نجاتی در جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان،  با اشاره به این‌که تنظیم بازار یکی از ماموریت‌های اصلی سازمان صنعت معدن و تجارت است، افزود: در حال حاضر یکی از عمده وظایف ما نظارت مستمر و موثر بر بازار است که طبق بررسی‌های به عمل آمده همکاری بین سازمانی منجر به کسب نتایج مطلوب در برگزاری گشت‌های بازرسی مشترک از بازار شده است . 
 
 وی خواستار استفاده از ظرفیت اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی در نظارت بر بازار شد و اضافه کرد : بازرسی از صنوف کوچک و نظارت بر نحوه فعالیت و خدمات رسانی آن‌ها بر عهده بازرسان اتحادیه‌های صنفی است . 
 
 نجاتی رسیدگی سریع و در عین حال کارشناسی شده به پرونده‌های تخلفات صنفی را موجب کاهش این قبیل تخلفات دانست و گفت : تعامل چند سویه تعزیرات حکومتی با معاونت بازرسی سازمان و بهره گیری از نظرات کارشناسی اتحادیه‌های صنفی در آرامش بازار موثر است 
 
 وی گفت: در ارتباط با مدیریت بازار و نظارت بر کالا و خدمات، اتحاد مثال زدنی بین دستگاه‌های دولتی و سازمان‌های مردم نهاد وجود دارد.
 
وی یادآور شد: لاستیک مصرفی خودروهای سنگین و سبک با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در حال انجام است .
 
 

 

نوشتن دیدگاه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…