ایجاد شفافیت، ضرورت سازمانی و مطالبه عمومی شهروندان است

شهردار تبریز تاکید کرد: انسان‌‌ محوری، شفافیت سازمانی و احصای نیازهای واقعی شهر، رویکرد اصلی برنامه و بودجه سال ۹۷ شهرداری تبریز است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین‌باهر با بیان این مطلب اظهار کرد: انسان‌ محوری و عدالت‌ شهری، دو ضرورت عمده‌ای است که از آغاز مسئولیت جدید مدیریت شهری، با شورای شهر و شهروندان، در میان گذاشته‌ایم؛ برنامه و بودجه ۹۷، گام اول برای تحقق این شعار است که در صورت همت و جدیت در رویه اجرایی، نقطه عطفی در شاخص‌‌های توسعه شهر خواهد بود. 
  
وی تصریح کرد: مصمم به بهره‌گیری از نظرات و ایده‌های عمومی هستیم و امیدواریم مشارکت صاحب نظران و متخصصان حوزه‌های شهری، موجب شود در جهت‌گیری اجرایی شهر شاهد رفع نیازهای قدیمی شهر شویم. 
  
شهین‌باهر خاطرنشان کرد: باید خلاهای خدمتگزاری را شناخته و منابع خود را صرف نیازهای واقعی و زیربنایی شهر کنیم؛ توجه به تجربیات گذشته در حوزه‌های مختلف خدمتگزاری، به غنای هر چه بیشتر برنامه و بودجه سال ۹۷ منجر خواهد شد. 
  
شهردار تبریز با اشاره به این‌که ایجاد شفافیت، ضرورت سازمانی و مطالبه عمومی شهروندان است، اظهار کرد: باید راهکارهای شفاف‌سازی را به خصوص در حوزه‌های هزینه و درآمد، نهادینه کنیم؛ تنها در صورت تقویت اعتماد عمومی است که می‌توانیم مشارکت‌های شهروندی و زمینه‌های سرمایه‌گذاری را در شهر رونق ببخشیم. 
  
وی با بیان این که برنامه و بودجه سال آینده، باید مطابق محورهای تبریز ۲۰۱۸ باشد، افزود: ایجاد درآمدهای پایدار، کاهش هزینه‌های جاری و تقویت برنامه‌های خدماتی و عمرانی باید سمت و سوی برنامه و بودجه ۹۷ باشد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نام و پیام خود را وارد نمایید

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…