بهتاج: آقای کریمی! در صورت تکرار سخنان سخیف، جوابی در خور شخصیت خودتان دریافت می‌کنید

در پی مصاحبه سرمربی تیم گسترش فولاد بعد از بازی روز گذشته با استقلال خوزستان و اظهارات وی نسبت به مسئول ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز، ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی جوابیه‌ای منتشر کرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در متن این جوابیه آمده است:
 
"آقای فیروز کریمی، امید آن را دارم که این اولین و آخرین باری بود که به یک کارمند اداره کل ورزش و جوانان استان، با ادبیات خاص خودتان که در این مورد شهره عام می باشد، توهین میکنید و در صورت تکرار، حتما جوابی در خور شأن و شخصیت خودتان دریافت خواهید کرد.
 
در ضمن در صورت تکرار چنین حرکات و سخنان سخیف شما، ما حتما به دنبال لغو حکم فعالیت شما در استان خواهیم بود. به شما گوشزد میکنم که استان آذربایجان شرقی را با استان‌هایی که قبل از این درآن مشغول بوده اید و مردم و مسئولان آن را مورد تمسخر قرار داده اید، اشتباه نگیرید."
 
گفتنی است؛ روز گذشته، فیروز کریمی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال خوزستان اظهار کرد: استقلال خوزستان در نیمه اول خوب نبود و ما هم در نیمه دوم نسبت به خودمان ضعیف‌تر عمل کردیم.  ضعیف‌تر از همه ما مسئولان ورزشگاه هستند که بی‌عرضگی را به حد اعلا رسانده‌اند. ما یک ساعت و نیم به رختکن ورزشگاه رفتیم و در این یک ساعت و نیم حداقل ۵ کیلو وزن کم کردیم و وقتی این مسئله را به مسئول ورزشگاه گوشزد کردیم با بی‌مسئولیتی این فرد مواجه شدیم. باید این مسئول استادیوم را به فدراسیون کشتی معرفی کنند که کشتی‌گیرانی که ۵ کیلو اضافه وزن دارند به این ورزشگاه بیایند و اضافه وزن خود را برطرف کنند.

 

نوشتن دیدگاه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…