واکنش مدافع جوان تراکتور به درگیری‌ با کیانی

 

در دو روز گذشته ماجرای زخمی شدن عارف آغاسی مدافع تراکتورسازی با چاقو توسط مهدی کیانی حاشیه های زیادی را برای این باشگاه و دو بازیکن مذکور ایجاد کرده است. پس از مسائل مطرح شده در این خصوص و محرومیتی که کمیته اخلاق تا اطلاع ثانوی برای آغاسی و کیانی در نظر گرفت، مدافع جوان تراکتورسازان به واکنش در این باره پرداخت.


آغاسی که تاکید دارد درگیری با کیانی نداشته و بعد از بریدگی دستش هیچ اتفاقی میان او و کیانی رخ نداده ، عنوان کرد: «من برای بعضی از انسان‌ها که واقعا بویی از انسانیت نبرده‌اند و خبرهای کذب پخش می‌کنند، متاسفم. حاج مهدی کیانی، بزرگ ما و تیم تراکتورسازی است. کاملا مشخص است بعضی‌ها به دنبال تخریب کاپیتان ما و ایجاد حاشیه برای تیم هستند. می‌بینید که چقدر خبرهای دروغ و متناقض در این دو روز پخش شده که هیچ کدام حقیقت ندارد.»


وی ادامه داد: «هیچ کدورت و دلخوری و دعوا و درگیری در کار نبوده و نیست. حاج‌مهدی با بچه‌های جوان تیم همیشه رابطه صمیمی و نزدیکی داشته است. همه اتفاقاتی که می‌خواهند به یک بحران بزرگ برای تراکتورسازی تبدیل کنند، یک شوخی ساده بود که می‌خواهند آن را به فاجعه تبدیل کنند.»


مدافع تراکتورسازی اعتقاد دارد برخی می‌خواهند با بزرگ کردن ماجرای رختکن به این تیم ضربه بزنند. او اظهار داشت: « همه دشمنان تراکتورسازی بدانند که با این کارها نمی‌توانند در تیم ما تفرقه ایجاد و کاپیتان محبوب ما را تخریب کنند. هواداران هم نگران نباشند، چون ماه پشت ابر نمی‌ماند و به زودی ثابت می‌شود که این شایعات دروغ بوده است.»


این در حالی است که دو بازیکن خاطی تراکتورسازی باید در آینده ای نزدیک به کمیته اخلاق بروند و احتمالا محرومیتی چند جلسه‌ای در انتظار آغاسی و کیانی خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید

نام و پیام خود را وارد نمایید

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…