کیانی مقابل تیم قلعه نویی بازی می‌کند؟ مطلب ویژه

به گزارش خبر سبح به نقل از ورزش‌سه، محرومیت دو ماهه ای که کمیته اخلاق برای مهدی کیانی در نظر گرفته، با واکنش اعضای باشگاه تراکتورسازی مواجه شده است. کیانی به دلیل اتفاقاتی که در رختکن تراکتور با عارف آغاسی برایش افتاد، این محرومیت را باید متحمل شود. از روز گذشته اما همه تراکتوری ها حمایت ویژه ای از کاپیتان خود انجام دادند.


بعد از اینکه باشگاه تراکتورسازی در نامه ای تند به فدراسیون فوتبال خواهان تجدید نظر در حکم مهدی کیانی شد، خود این بازیکن نیز در مصاحبه ای با خبرنگار ما صحبت هایش را بیان کرد. همچنین تعداد زیادی از بازیکنان و اعضای کادرفنی تراکتورسازی نیز به حمایت از کیانی پرداختند تا حالا امیدوار به بخشش کاپیتان باشند.


با این تفاسیر تراکتوری ها امیدوار هستند مهدی کیانی مورد بخشش کمیته اخلاق قرار بگیرد و بتواند در بازی با ذوب آهن در هفته یازدهم به میدان برود. برای تراکتورسازی در تقابل حساس با شاگردان امیر قلعه نویی اهمیت زیادی دارد تا بتواند از کاپیتان باتجربه خود استفاده کند و به همین خاطر تلاش های زیادی انجام شده است.


باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقاتی پیرامون این موضوع رخ می دهد و آیا کیانی مجوز بازی را قبل از دوماه محرومیت به دست می آورد یا خیر.

دیدگاه خود را بنویسید

نام و پیام خود را وارد نمایید

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…