تراکتور در انتظار دفترچه اعزام به خدمت بیرانوند! مطلب ویژه

به گزارش خبر صبح به نقل از ورزش سه، بعد از اظهاراتی که علیرضا بیرانوند درباره سرباز شدن وحضورش در تراکتورسازی در نیم فصل انجام داد، مسئولان باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به مصاحبه بیرانوند بارها اعلام کردند که براى جذب این بازیکن اقدامى نکرده اند یا اینکه با دروازه بان اول تیم ملى تا امروز پاى میز مذاکره ننشسته اند.


اینگونه مصاحبه‌ها پیش از آغاز فصل نقل و انتقالات کاملا معمول و طبیعى است. هیچ باشگاهى در کوران مسابقات با بازیکن باشگاه دیگر وارد مذاکره نمى شود یا این خبر را تایید نمى کند؛ اما آیا تراکتورى‌ها واقعا تمایلى به این انتقال ندارند؟


استفاده از جمله «ما براى جذب بیرانوند اقدام نمى کنیم» به این معنى است که تراکتورى ها در انتظار اقدام خود بیرانوند هستند.


اگر شماره یک پرسپولیس و تیم ملى خودش را در نیم فصل سرباز کند، همه چیز طبق میل و خواسته دو طرف پیش مى رود. هم تراکتورى ها به خواسته مورد نظر خودشان مى رسند و هم دیگر به تشویق و تحریک بازیکن حریف متهم نخواهند شد، چرا که طبیعتا سنگربان اول تیم ملى در این شرایط نمى تواند به تیم هاى نظامى لیگ یک برود و تنها راه باقیمانده حضور بیرانوند در تراکتور است.


با این شرایط سرنوشت این انتقال به تصمیم نهایى سنگربان سرخپوشان بستگى دارد که آیا حاضر به دریافت دفترچه اعزام به خدمت خواهد بود یا خیر.

دیدگاه خود را بنویسید

نام و پیام خود را وارد نمایید

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…