یادداشت های روز
تبلیغات

باند اخاذی و شرارت و قمه‌کشی در تبریز متلاشی شد

باند اخاذی و شرارت و قمه‌کشی در تبریز متلاشی شد

گروه گزارش: فرمانده انتظامی شهرستان تبریز با اعلام این که اعضای باند بزرگ اخاذی، شرارت و قمه‌کشی در خیابان رسالت تبریز شناسایی و دستگیر شدند، اظهار داشت: در پی گزارش مردمی مبنی بر اینکه تعدادی از اراذل و اوباش با قمه‌کشی، هنجارشکنی، عربده‌کشی و ایجاد رعب و وحشت در خیابان رسالت از مردم سلب آسایش […]

گروه گزارش: فرمانده انتظامی شهرستان تبریز با اعلام این که اعضای باند بزرگ اخاذی، شرارت و قمه‌کشی در خیابان رسالت تبریز شناسایی و دستگیر شدند، اظهار داشت: در پی گزارش مردمی مبنی بر اینکه تعدادی از اراذل و اوباش با قمه‌کشی، هنجارشکنی، عربده‌کشی و ایجاد رعب و وحشت در خیابان رسالت از مردم سلب آسایش کرده‌اند، مراتب در دستور کار پلیس قرار گرفت و عوامل درگیر و اراذل و اوباش دستگیر شدند.

سرهنگ رمضان اللهوردیان با بیان اینکه این اراذل و اوباش دارای سوابق متعدد کیفری هستند، افزود: در بازرسی از منزل این اراذل و اوباش تعدادی اقلام ممنوعه کشف شد و متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

وی ادامه داد: برخورد با اراذل و اوباش خواسته مردم است و پلیس به شدت با برهم زنندگان امنیت مردم برخورد می‌کند چرا که خط قرمز پلیس، امنیت مردم است.

پنج‌شنبه هفته گذشته تعدادی از اراذل و اوباش با عربده کشی و درگیری با یکدیگر از شهروندان منطقه رسالت تبریز سلب آسایش کرده بودند که به چنگ قانون گرفتار شدند.