۞
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش
  • شناسه : 17430
  • 29 فروردین 1401 - 19:46
اماکن ورزشی
نواقص اماکن ورزشی آذربایجان‌شرقی برای بهره‌مندی بهتر ورزشکاران رفع می‌شود
سرپرست ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

نواقص اماکن ورزشی آذربایجان‌شرقی برای بهره‌مندی بهتر ورزشکاران رفع می‌شود

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی بر رفع نواقص اماکن ورزشی جهت بهره‌مندی بهتر ورزشکاران و علاقه‌مندان تاکید کرد.

خبرصبح/گروه ورزش:حبیب ستوده نژاد در گفت و گویی به بازدیدش از مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز و دفتر فنی و مهندسی این اداره کل اشاره و اظهار کرد: سه بازی تیم تراکتور بعد از ماه مبارک رمضان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد و لازم است تا اقداماتی برای بازسازی و بهبود وضعیت این ورزشگاه انجام گیرد.

وی اضافه کرد: لازم است سکوی نیمکت ذخیره‌ها در این ورزشگاه ساماندهی و به فضاسازی فرهنگی اولویت داده شود تا تماشاگران و هواداران در فضایی ورزشی و راحت از تیم شان حمایت کنند.

وی همچنین بر لزوم استفاده از ظرفیت های این اداره کل در بهبود اماکن ورزشی تاکید کرد و گفت: در این راستای برنامه ریزی های لازم انجام خواهد شد تا زیرساخت های ورزش استان توسعه یابد و ورزشکاران مشکلی از این بابت نداشته باشند.

ستوده نژاد همچنین بر همدلی و همکاری در ورزش استان جهت پیشبرد اهداف ورزشی تاکید کرد و افزود: برنامه ریزی های ورزش استان باید در راستای توسعه هم در بعد همگانی و هم بعد قهرمانی باشد و سطح ورزش شهرستان ها نیز ارتقا یابد.

    پاسخ دادن

    ایمیل شما منتشر نمی شود.