۞
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیشخوان » ورزش
  • شناسه : 24178
  • 01 آذر 1401 - 12:46
  • منبع : مهر
نشست اضطراری برای دو بازی مهم
جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛

نشست اضطراری برای دو بازی مهم

اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست سنگین این تیم برابر انگلیس و تساوی تیم های ولز و آمریکا نشست ویژه ای برگزار کردند تا برای دو دیدار باقی مانده تدابیر بهتری اتخاذ کنند.

خبرصبح/گروه ورزش: تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی برابر انگلیس متحمل شکست ۶ بر ۲ شد تا سنگین‌ترین شکست تاریخ حضور فوتبال کشورمان در جام‌های جهانی را تجربه کند.

به گزارش مهر؛ به دنبال این شکست «کارلوس کی روش» سعی کرد در همان زمین مسابقه با جمع کردن بازیکنان و حلقه اتحاد زدن بازیکنان را از نظر روحی به شرایط مطلوب برگرداند. با این حال نتیجه دیدار تیم‌های «ولز و آمریکا» می‌توانست برای دو دیدار باقی مانده ایران از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

این دو تیم آخرین دیدار روز دوم مسابقات جام جهانی را برگزار کردند که در نهایت به تساوی یک به یک رسیدند.

به دنبال افزایش شانس‌های تیم ملی فوتبال ایران برای صعود، «کارلوس کی روش» و اعضای کادر فنی بعد از دیدار «ولز و آمریکا» نشست نیمه شبی برگزار کردند تا شرایط تیم ملی را بررسی کنند.

در این نشست شرایط تیم ملی و عملکرد بازیکنان در دیدار برابر «انگلیس» آنالیز شد و تدابیر لازم برای دو بازی باقی مانده برابر «ولز و آمریکا» اتخاذ شد.

با این حال باید دید پس از انتقاداتی که از ترکیب تیم ملی در دیدار با «انگلیس» شد، کی روش تصمیم به تغییر برخی نفرات خواهد گرفت یا با همان ترکیب به مصاف «تیم ملی ولز» خواهد رفت.

دومین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در بیست و دومین دوره مسابقات جام جهانی روز جمعه ۴ آذر برابر «ولز» برگزار خواهد شد و روز ۸ آذر نیز دیدار با «آمریکا» انجام می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.