۞
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگ و هنر
  • شناسه : 28414
  • 02 بهمن 1401 - 19:45
  • منبع : ایرنا
سپاه مولود انقلاب و ماموریت آن حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

سپاه مولود انقلاب و ماموریت آن حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه عاشورا گفت: با بیان اینکه سپاه مولود انقلاب است و ماموریت آن حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: در هر عرصه ای نیاز به حفاظت از دستاوردهای انقلاب باشد، سپاه و بسیج در آنجا حضور دارد.

خبر صبح/ گروه فرهنگ و هنر: «سردار اصغر عباسقلی زاده»  فرمانده سپاه عاشورا در یکصد و هفتمین جلسه شورای اسلامی تبریز با اشاره به اینکه عملکرد سپاه در دفاع مقدس نشان داد که این نهاد بازوی نیروهای مسلح است، خاطرنشان کرد: در فتنه داعش اگر سپاه با فرماندهی رهبر معظم انقلاب وارد صحنه نمی‌شد، این فتنه‌ برای تمام دنیا جهانسوز می‌شد.

به گزارش ایرنا؛ وی با بیان اینکه عظمت سپاه باعث شده تا در میان دشمنان هم احترام و افتخار کسب کند، اظهار داشت: «اوباما» در زمان ریاست جمهوری خود گفته بود که ژنرال سلیمانی دشمن من است اما من برای او احترام قائل هستم.

فرمانده سپاه عاشورا با قدردانی از واکنش شورا نسبت به اقدام پارلمان اروپا و حمایت از سپاه، افزود: در زمان کنونی سپاه در کل دنیا به عنوان نیروی انقلابی و افتخارآفرین شناخته شده است.

«سردار عباسقلی زاده» با اشاره به اقدامات سپاه در ایام کرونا برای ریشه کنی این ویروس، ادامه داد: سپاه و بسیج در محرومیت زدایی و خدمات رسانی‌ به مردم مانند آبرسانی به روستاهای محروم اقدامات زیادی انجام داده است و با وجود عقدقرارداد ۳۰ ماهه برای آبرسانی به روستاهای آذربایجان‌شرقی، ۵۰ درصد این کار را در ۱۰ ماه اجرا کرد.

وی با بیان اینکه سپاه خادم مردم است، یادآوری کرد: دشمنان به دلیل اینکه بهانه‌ای برای دشمنی با این خدمات ندارند، به قدری دستپاچه شدند که مشغول عملیات روانی شدند و زمینه هایی برای بعضی توطئه‌ها آماده کردند.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اقدام پارلمان اروپا در خصوص سپاه، گفت: اگر قرار بود تحریم‌ها کاری از پیش ببرد باید ده‌ها بار انقلاب شکست می‌خورد در حالی که دشمن اعتراف می‌کند که تحریم‌ها اثری بر جمهوری اسلامی نداشته و این موضوع هم در سایه عنایات خداوند و رهبری امامین انقلاب است.

«سردار عباسقلی زاده»همچنین با اشاره به اقدام امام جمعه تبریز در پوشیدن لباس سپاه، از این اقدام حجت الاسلام آل هاشم قدردانی کرد و افزود: این اقدام در تمام دنیا صدا کرد.

نایب رییس شورای اسلامی تبریز هم در این نشست گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر در خدمت سپاه و بسیج بوده و پشتیبان این نهادها است.

«علی نوای باغبان» با بیان اینکه وابسته و دلبسته سپاه هستیم، افزود: ما در کنار سپاه بوده و سپاهی هستیم.

وی با اشاره به اینکه باید در برنامه و بودجه سال آینده شهرداری تبریز ردیف‌هایی تعریف شود تا با برنامه‌های مشترک، سپاه و شهرداری یکدیگر را تقویت کند، اظهار داشت: هم اکنون مدیریت شهری رضایتمندی شهروندن را افزایش داده و سپاه به عنوان مدافع مردم و کشور از ارزش بالایی برخوردار است.

«یاسین بجانی» دبیر شورای اسلامی تبریز نیز در این جلسه پیشنهاد داد، در صورت صلاحدید اعضای شورای اسلامی، یکی از خیابان‌ها و معابر اصلی و یا میادین اصلی شهر به نام سپاه پاسداران مزین شود.

در این جلسه شهردار تبریز و رییس و اعضای شورای اسلامی این شهر از سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورا و علی نوای باغبان از فرماندهان سپاه عاشورا، تجلیل کردند.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.