۞
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگ و هنر
  • شناسه : 28589
  • 04 بهمن 1401 - 18:15
  • منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ویژه برنامه رادیو فرهنگ برای دهه فجر انقلاب اسلامی

ویژه برنامه رادیو فرهنگ برای دهه فجر انقلاب اسلامی

مدیر رادیو فرهنگ گفت: شبکه رادیویی فرهنگ با ویژه برنامه‌هایی به مدت ۱۳۴ ساعت و ۲۰ دقیقه به استقبال سالروز پیروزی انقلاب اسلامی می‌رود

خبر صبح/ گروه فرهنگ و هنر:«سید مرتضی کاظمی دینان» مدیررادیوفرهنگ گفت: شبکه رادیویی فرهنگ با ویژه برنامه‌هایی به مدت ۱۳۴ ساعت و ۲۰ دقیقه به استقبال سالروز پیروزی انقلاب اسلامی می‌رود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ مدیر رادیو فرهنگ رویکرد این شبکه رادیویی را در دهه فجر بر پایه روایت صحیح تاریخ انقلاب اسلامی و پیشرفت‌های کشور پس از انقلاب در عرصه‌های فرهنگی و هنری برشمرد و گفت: بر اساس این رویکرد ویژه برنامه‌های متنوعی تهیه و روی آنتن می‌رود که عمده‌ترین آن‌ها همراهی با جشنواره‌های فجر است.

وی ادامه داد: بازخوانی فرهنگ مردم ایران در انقلاب اسلامی و پرداخت به دیوار نوشته‌ها و شعار‌های مردم و گفتگو با انقلابیون استان‌های مختلف، از جمله بخش‌های برنامه «هفت کوچه انقلاب» است که توسط گروه جامعه تولید می‌شود.

مدیر رادیو فرهنگ گفت: گروه فرهنگ و جامعه رادیو فرهنگ همچنین در دو برنامه «پویش» و «در مسیر پیشرفت» به بررسی و معرفی دستاورد‌های انقلاب اسلامی در عرصه فرهنگ می‌پردازد. برنامه «بازتاب» نیز با موضوعات بازنمایی انقلاب اسلامی از نگاه غرب، آنچه خاندان پهلوی در ایران انجام داد و فساد این خاندان و همچنین چهره واقعی غرب در برابر ایران روی آنتن می‌رود.

«کاظمی دینان» همچنین به پخش برنامه‌ «ایراندخت» اشاره کرد و گفت: یکی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران، هویت ‌بخشی به زنان است که توانسته‌اند با اتکا به نفس و توانمندی‌های خود در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی،فرهنگی و ورزشی بدرخشند؛ برهمین اساس در برنامه «ایراندخت» زنان موفق و‌نخبه و موثر انقلاب اسلامی معرفی می‌شوند.

وی یادآور شد: گروه هنر و ادب هم در برنامه‌های تماشاخانه فجر، شعر فجر ، طوبی زرین و نیستان، جشنواره‌های تئاتر، شعر، هنرهای تجسمی و موسیقی فجر را همراهی می‌کند و برداشت ۴۱ هم با موضوع پوشش جشنواره فیلم فجر پخش می‌شود و در ویژه برنامه ۴۴ فصل عاشقانه به به بنیانگذاران شعر انقلابی و شعر انقلاب اسلامی در آنسوی مرزهای کشور می‌پردازد.

 

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.