۞
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش
  • شناسه : 28607
  • 04 بهمن 1401 - 20:15
  • منبع : خبر صبح
زنگ آخر لیگ برای همه تیم‌ها اهمیت دارد
لیگ تکواندو بانوان:

زنگ آخر لیگ برای همه تیم‌ها اهمیت دارد

مربی تیم تکواندو فرمانیه گفت: هفته پایانی است و همه تیم ها مدعی، به همین دلیل کار برای همه تیم ها سخت است اما به کسب یکی از سکوهای قهرمانی این دوره از مسابقات امیدواریم.

خبر صبح/ گروه ورزش: «مهروز ساعی» مربی تیم تکواندو فرمانیه با اشاره به دیدارهای هفته پایانی لیگ به خبرنگار مهر گفت: زنگ آخر برای همه تیم‌ها به صدا در آمده است و تیم‌های مدعی همگی کار سختی در مسابقات دارند، در این بین «فرمانیه» با پتانسیل خود برای رسیدن به هدف تمام تلاش خود را می‌کند. با وجود آنکه نسبت به ابتدای فصل تمامی بازیکنان خود را در اختیار نداریم اما از عملکرد تکواندوکاران رضایت کامل دارم و توانستند انتظارات را تا حدود زیادی برآورده کنند.

وی افزود: مزیت حضور تکواندوکاران ملی پوش و باتجربه در تیم‌های مختلف یک اتفاق بسیار خوب در لیگ دسته اول بانوان است، چرا که شرایط جدیدی در تکواندو رقم خورده است. با این اتفاق رقابت‌ها واقعی‌تر شده و جذابیت رقابت‌ها را بالا رفته است. هرچند برخی از تیم‌ها از پتانسیل قرارداد با بازیکنان باتجربه، ملی پوش و البته نوجوانان بهره می‌برند اما این موقعیت برای همه تیم‌ها عادلانه و مناسب است.

«ساعی» در مورد تکواندوکارانی که در لیگ عملکرد خوبی دارند و امکان حضورشان در اردوی تیم ملی اظهار داشت: قطعاً تکواندوکاران برتر از لیگ به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند، اما کادر فنی همچنان در حال رصد کردن بازیکنان است تا با پایان هفته آخر مسابقات جام کوثر، امکان حضور بازیکنان باانگیزه در اردوی تیم ملی فراهم شود.

 

 

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.