پیشخوان » ورزش » یادداشت ها
کد خبر : 4885
چهارشنبه - ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

تلاش دوباره “دنیزلی” برای اوج گرفتن “تراکتور”

خبر صبح/ مریم دالانی:     پس از یک شروع موفق که با بسته نگه داشتن هفت هفته‌ای دروازه تراکتور همراه بود، تراکتور سه هفته اخیر را با سه شکست متوالی به پایان رساند. با این که متحمل شدن سه شکست برای تیمی که سودای قهرمانی دارد، می‌تواند تیم را وارد حاشیه کند؛ اما مالک باشگاه […]

تلاش دوباره “دنیزلی” برای اوج گرفتن “تراکتور”

خبر صبح/ مریم دالانی:

    پس از یک شروع موفق که با بسته نگه داشتن هفت هفته‌ای دروازه تراکتور همراه بود، تراکتور سه هفته اخیر را با سه شکست متوالی به پایان رساند. با این که متحمل شدن سه شکست برای تیمی که سودای قهرمانی دارد، می‌تواند تیم را وارد حاشیه کند؛ اما مالک باشگاه با حمایت قاطعانه از سرمربی تیم، شرایط مناسبی را برای وی به ارمغان آورده است تا این مربی ترکیه‌ای که سابقه مربی‌گری در تیم‌های دیگر ایرانی را هم در کارنامه خود دارد، با خیالی راحت‌تر به کار خود ادامه دهد.

زنوزی، مالک باشگاه تراکتور بلافاصله پس از شکست سوم مقابل سپاهان، طی یک اقدام هوشمندانه حمایت خود را به گوش سرمربی تیم رساند؛ همچنین در گفت و گو با سایت باشگاه نیز این موضوع به صورت رسمی از سوی زنوزی تایید شد تا تیم بیش از این وارد حاشیه نشود. اما این حمایت دو سر دارد؛ یا با توجه به پتانسیل بالای تیم تراکتور و حمایت هواداران، دنیزلی با تجربه بالای خود خواهد توانست دوباره این تیم را به کورس قهرمانی بازگرداند و یا این که نوار ناکامی‌های تراکتور بریده نشده و این تیم پرمهره از صدر جدول فاصله خواهد گرفت. به نظر با توجه به در پیش داشتن بازی‌هایی به مراتب راحت ‌تر و البته خانگی، دنیزلی بتواند تراکتور را به کورس رقابت با چهار تیم تهرانی، اصفهانی و مشهدی بازگرداند.

تعطیلات فعلی لیگ بهترین فرصت برای فرار تراکتور از شرایط کنونی است و دنیزلی با تجربه بالای خود می تواند پاسخ حمایت زنوزی را با کسب نتایج خوب در بازی های آتی بدهد.